KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14193441

nr 1419 3441

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Träsnitt, "Nyköpingsån". Signerad, numrerad 1/25, daterad 1969. Bildmått: 28x18, yttermått inklusive ram: 45x33 cm

Utrop:

300 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:57:17

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu